Clase sportive oferite gratuit de Unstoppable pentru comunitatea de triatlon

08 mai, 2020 / Nici un comentariu

Unstoppable Sport Club are ca principală misiune dezvoltarea comunității de triatlon din România motiv pentru care ne face o deosebită plăcere să oferim sportivilor amatori în mod gratuit o serie de clase sportive online.

Am pus la punct un calendar de clase sportive, ținute de antrenorii noștri, oameni specializați, cu experiență și rezultate confirmate.

Din echipa noastră fac parte nume grele din triatlonul românesc, precum Alex Diaconu, Alex Ion, Alex Toma, Beres Hunor sau Răzvan Ene. În fiecare zi a săptămânii avem câte ceva pentru voi, clase de ciclism, clase de forță, exerciții specifice pentru înot sau alergare, seminar de nutriție (cu Roxana Sandu Radu) și clasă de YOGA (cu Tatyana Filip).

Noi am început deja să ne antrenăm, săptămâna aceasta am fost în teste, pentru a pune la punct toate detaliile, dar antrenamentele sunt deschise publicului larg, fără nicio înscriere prealabilă sau taxă de participare.

Vă așteptăm în număr cât mai mare, veți avea ocazia nu doar să puneți în practică exerciții care vă vor ajuta să deveniți sportivi mai buni, cât mai compleți, dar veți putea pune întrebări și primi feedback de la antrenorii noștri care sunt aici pentru a vă ajuta.

Feedback-ul vostru este foarte important pentru noi, dacă aveți sugestii le puteți lăsa aici, într-un comentariu, sau pe pagina de Facebook Unstoppable.

Ne vedem la antrenamente!

[add_eventon eventtop_style=’3′]

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *